Duben 2012

Picture***

9. dubna 2012 v 8:00 | ADELE
MODELKA KTERÉ PŘEDEPSALI BAREVNÝ MODEL KTERÝ JE OPRAVDU BEZVA!!! Mrkající
ADELE


Ke galerii... :D

6. dubna 2012 v 9:01 | ADELE
Ahojda,v galerii se ted objevila složka modelky... no a tak Vám k ní chci něco říct!!! ;)) ta paní s tím žlutým kloboukem(jestli se to dá tak nezvat!!! :D)s těmi fialovými šaty krásně kontrastuje ...pro jistotu přidávám barevné spektrum do ony složky....BAREVNÉ SPEKTUM je jednoduché!! ;) ---> ty barvy co jsou proti sobě spolu prostě a jednoduše kontrastují...např.Zelená a červená ,fialová a žlutá modrá a oranžová... ;))*
Chňápete??? :D* to jsem ráda..
Páá :)***

Me*

5. dubna 2012 v 19:19 | Adel
Ahojkýýýý!!!! já jsem dnes(sice pršelo :DD) byla na hradu Mníšek pod Brdy!!!! Bylo to supéééř ...až ?!na to počásko!!! :XKřičící Rozhodně se tam někdy podívejte!!! ;) Je otevřen TEPRVE(je nejmladší v ČR) od roku 2003 ;)
Doporučuji!! :)*
-------> http://www.zamek-mnisek.cz/

Jaro

5. dubna 2012 v 19:16 | Adele
Jaro nám začalo v plném proudu!!!!(i když dnes je to počasí teda pod psa!!! :X prší a prší!!!!Nerozhodný)Víte jak příjemně překvapíte své okolí??Jak jinak než barvami!!! ;) Vím že to říkám pořád ale tentokrát se do toho zapojí POŘÁDNĚ už i české obchody!!!Zvolte pastelové barvy i béžové a pudrové odstíny, zlatá, námořnicky modrá, všechny odstíny růžové a rudé a odvážné varianty žluté a zelené.
Pozadu nezůstanou indiánské potisky, etno vzory, květinové motivy a i populární námořnický styl!!!!Mrkající
Zelená v podání celebrit!!! ;))*Které???Mně osobně se líbí všechny!!!.... :D Mrkající
Když chlapi ukazujou to že mají rádi barvy....JSOU BOŽÍÍ!!! ;)
ADELE!!! *_*